این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
 
 

پوستر کنگره
صفحه اصلی > معرفی کنگره
.: معرفی کنگره

 

ششمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی ایران با شعار "ملاحظات ترویج در پایداری کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در شرایط تغییرات اقلیمی" در تاریخ پنجم و ششم آبانماه سال 1395 در دانشگاه شیراز و در شهر شیراز برگزار خواهد شد. هدف این کنگره که با همکاری انجمن ترویج و آموزش کشاورزی ایران به اجرا در خواهد آمد، فراهم نمودن فرصتی مناسب جهت ملاقات و تبادل افکار بین اساتید، متخصصان، کارشناسان، مدیران و فعالان بخش‌های دولتی، تعاونی و خصوصی کشور، کشاورزان و دانشجویان، در زمینه علوم ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی می‌باشد. 

علاقمندان می‌توانند با یا بدون ارائه مقاله در این کنگره ثبت‌نام و شرکت نموده و از مزایای علمی آن بهره‌مند شوند. همچنین این کنگره فرصت مناسبی را برای بخش‌های دولتی، تعاونی و خصوصی فعال در امور کشاورزی، غذایی و منابع طبیعی، فراهم خواهد کرد تا به عنوان حامی با کنگره همکاری نموده و فعالیت‌ها، کالاها، خدمات و محصولات خود را به شرکت کنندگان در کنگره معرفی نمایند.   

كنگره ششم، در نظر دارد در دو بخش مجزا اقدام به پذيرش مقالات نمايد. بخش اول شامل مقالات علمي و بخش دوم شامل مقالات تجربي می باشد. گفتنی است كه مقالات اين دو بخش نيز به طور مجزا داوری خواهد شد.

به اطلاع می رساند که در این کنگره، نیازی به ارسال چکیده مقالات نیست و کلیه مقالات به صورت کامل مورد داوری قرار خواهد گرفت.